Хімчистка верхнього одягу

Як показують цифри, саме верхній одяг є найбільш дорогим. Якщо не відбулося нічого форс-мажорного, прання або чищення для такого типу одягу робиться не так часто, ніж хімчистка речей, наприклад, повсякденного користування. І, тим не менш, дуже важливо забезпечити якісну, професійну хімчистку верхнього одягу. Тому що навряд чи комусь сподобається, якщо через неправильний вибір миючого засобу або використання невірної програми пральної машини в домашніх умовах, доведеться купувати нову куртку, пуховик або пальто.

Переваги хімчистки верхнього одягу в «Чотири сезони»

Майстри, які працюють в  хімчистці «Чотири сезони», мають багаторічний досвід хімчистки верхнього одягу будь-якого типу, крім цього, ми можемо виконати й супутні роботи. Наприклад, фарбування тих чи інших речей, коли це потрібно. Чому ми радимо користуватися послугами саме у нас? Тому що сучасні технології, які використовуються в нашій хімчистці, дозволяють демонструвати вельми відчутні результатів, досягти яких у домашніх умовах практично неможливо.
  • Ми зможемо при потребі забрати ваші речі на місці, а після виконання всіх робіт доставити по необхідній адресі.
  • Наші ціни є одними з найбільш вигідних в Києві.
  • Ми виконуємо наші роботи з використанням найновішого обладнання та виключно високоякісними миючими засобами.
Таким чином ми на 100% гарантуємо, що результат, який ви отримаєте після хімчистки верхнього одягу у нас, вас приємно здивує. Як правило, людина, яка вперше звернулася до нас, відчуває як мінімум подив, отримуючи чистий одяг. Емоція зазвичай така: «Невже моя вже не нова куртка могла виглядати настільки добре?». І такий ефект досягти можливо тільки в професійній хімчистці.

Особливості хімчистки верхнього одягу

Сучасні технології дозволяють чистити верхній одяг двома ключовими способами: це хімічне чищення і аквачистка. Аквачистка –  «мокре» делікатне прання, для якого використовуються виключно призначені для цього миючі засоби. Але далеко не завжди застосовується аквачистка. Справа в тому, що різноманітність типів верхнього одягу, матеріалів, з яких вона зшита, настільки велика, що ті чи інші предмети гардероба мають свої особливості і потребують саме хімічної чистки. Орієнтуватися в належній мірі в цих нюансах, та вибрати правильний вид чистки, можуть тільки досвідчені професіонали. І з цієї причини вкрай рекомендується користуватися послугами саме професійної хімчистки верхнього одягу.

Інші послуги